Já to zkoušela asi 2 roky po sobě na vyfoukla a nikdy z toho nic moc nevyšlo. Ta pěna strašně dlouho schne, pak se to musí setrit, což lze udělat jen na vyfouklem na spejli, vařené vajíčko by asi ani udělat nešlo.
9. dub 2022
ladyhacek
autor@pettrus1210 já to viděla právě na vařeném
9. dub 2022
9. dub 2022
@ladyhacek jo tak jde to udělat, to je jasný, ale jak to vajíčko bude položené, tak se to zespoda podle mne setre , leda to položit na nějakou mřížku, ať se to tolik neotira
9. dub 2022
@ladyhacek díky 👍
9. dub 2022
Kamaradka delala z vyfoukanych.
9. dub 2022
Jelikož dítě v nestřeženém okamžiku sežralo vejce omatlané v herkulesu a obalené jáhlami, necukalo by mi voko ani z pěny 😂 Dělali jsme společně na školkových dílničkách z vařených, ne vyfouklých.
9. dub 2022
https://www.ireceptar.cz/hobby/zdobeni-vajec-pe... dneska to na mě vyskočilo 🙂
9. dub 2022

Mas návod prosím? To vypadá dobre. Jinak bych zkusila jedno ochutnat a uvidíš 🙂