icon
avatar
ladyx
20. kvě 2016

Namalovala jsem

obrazy, které jsem namalovala... teď už nemaluju, obrazy už mají své majitele 🙂
Protože jsou krásné, myslím, že je fajn je ukázat světu.
Pokud někoho potěší a budou se líbit, budu moc ráda!!!

avatar

přenadherne,..tolik energie,krasne.

20. kvě 2016
avatar
ladyx
autor

@missymici moc děkuji, to mě hřeje u srdce!

20. kvě 2016
avatar

@ladyx jsou opravd u skvele.... čím malujete?

20. kvě 2016
avatar
ladyx
autor

maluju většinou na sololitové desky obyčejnými příměsemi do primalexu - REMAKOL :D Nebo Balakrylem.

20. kvě 2016
avatar

Dlouho jsem premyslela jak to okomentovat a na takovou nadheru nemam slov. Opravdu talent. ☺

20. kvě 2016
avatar
ladyx
autor

okomentovala jste to MOC krásně, děkuji!

20. kvě 2016
avatar

Prodavate? Opravdu krasne...

20. kvě 2016
avatar
ladyx
autor

@lilionka Díky! Neprodávám, momentálně není co 🙂

20. kvě 2016
avatar

Naprosto dokonalý 🙂)

20. kvě 2016
avatar

Opravdu čarokrásné, nevím, který se mi líbí více 😵 😵 😵

21. kvě 2016
avatar

Dlouho jsem neviděla tak nádherné album.

21. kvě 2016
avatar

Tak teď už chápu a trošku jsem si to o Vás i myslela, že jedete na této vlně..Jsem moc ráda, je to nádhernéééé

21. kvě 2016
avatar
ladyx
autor

Děkuji, já jsem tušila, že když sem ty fotky dám, že mě budou těšit krásné komentáře... ale TAK krásné... moc vám děkuji, dělá mi to radost!

21. kvě 2016
avatar

náádnera!!

21. kvě 2016
avatar

Nádherné obrázky! Takové "pocitové" 🙂 Jsi šikulka a máš úžasnou představivost.Taky trošku maluju, ale moje výtvorky jsou trochu (dost) jiná liga 🙂))

3. zář 2016