
1 / 18
V sedu a s víc přiklopenou stříškou
to je krásný překlep - mysllím, v 16cti letech by z toho kočaru byla placka.. 🙂 🙂 🙂
23. dub 2012
jojo uz sem se divala 🙂
23. dub 2012

to je krásný překlep - mysllím, v 16cti letech by z toho kočaru byla placka.. 🙂 🙂 🙂
jojo uz sem se divala 🙂
hmm krasny,ale na fotce vypada malicky. a tatka myje nadobi hmmm 🙂