icon
2 / 18
V sedu a s normálně danou stříškou
avatar

prosim prosim nechtelo by se ti vyfoti my ho i s tou hlubokou korbickou??

23. dub 2012
avatar
lawine
autor

Myslíš jako s tou z kolekce 2006? Zítra večer nejdřív, tak vydrž 🙂

23. dub 2012
avatar
lawine
autor

@lenicaa Už to mám v albíčku :D

24. dub 2012