
4 / 73
Testíky
ahojky..krasné testíky..muzu se jen zeptat?jak si mívala dlouhé cykly že už 25DC si měla pozitivní testík?to se jen tak nevidí.moc gratuluju 🙂
5. říj 2010
jůůů to je paráda 🙂) tak at se daří a miminko krásně roste .-)
5. říj 2010

ahojky..krasné testíky..muzu se jen zeptat?jak si mívala dlouhé cykly že už 25DC si měla pozitivní testík?to se jen tak nevidí.moc gratuluju 🙂
jůůů to je paráda 🙂) tak at se daří a miminko krásně roste .-)
krasna dalnice se z nich tvori🙂)