icon
18 / 73
Krásný, pohodlný pro mimi, ale bohužel pro nás moc velký po složení:-(
avatar

Jsem pro. Taky o něm přemýšlím.

25. zář 2010
avatar

My nakonec koupili Magnumku, naštěstí že je větší nám neva🙂

10. lis 2010