
16 / 73
Ale nakonec nevyhrál... Vadila nám moc krátká rukojeť kočárku. Manžel kopal při chůzi do konstrukce...:-(
lecijasek
autorno bohužel kope, ale on dělá hodně dlouhý kroky a má velkou nohu... Ale v diskuzi ho mají i vysoký rodiče a v pohodě. Určitě si to ale v krámu vyzkoušejte🙂
26. lis 2010
to mi ani neříkej, že manžel kopal do konstrukce... Martin má dva metry...a chci aby s ním taky normoš mohl jezdit...