
49 / 73
v březnu může být ještě zima
já rodila letos v březnu a když jsem 13.3. šla z porodnice, tak sněžilo 🙂 Fusak jsem vyndala až na konci května 🙂
21. říj 2010
Krásný, mám taky doma a je v plánu v tom vézt mimi na konci března z porodnice😉
21. lis 2010
lecijasek
autorjéé já ho taky plánuju právě na cestu z porodnice🙂 Počítám, že v březnu bude ještě pěkná zima🙂
21. lis 2010
taky pořídil manžel, byl z toho hotový 🙂
20. led 2011
jo,jo já jsem syna porodila v únoru 2008 a v dubnu měl ješte fusak🙂