
19 / 73
Na zimu určitě pořídíme:-)
kde se dá sehnat holky, já už ho někde viděla, ale nepamatuju si kde
21. říj 2010
lecijasek
autorladybugie: Jé tak to jsem ráda, že jsi s ním spokojená🙂
klara.t já ho viděla v malvíku, ale určitě se dá sehnat kdekoli, kde prodávají značku emitex🙂
21. říj 2010
Je super, krásně hřeje, ideální do špatného počasí už teď...
20. lis 2010
přesně tenhle rukávník jsem si pořídla a je to super!!! drandím v něm už teď 🙂 Nedávno tu děsně pršelo a voda po něm jen vesele stékala, fakt to vůbec nenavlhlo. Doporučuju!!!