Kolem oken do ordinace mi denně chodí školka. Jak je slyším přicházet, musím přestat pracovat, protože děti na mě volají. Otevřu okno, popovídáme. Dnes jsem jim všem rozdala takové pěkné sešitky o tom, jak čistit zuby, hrozně mě pobavilo, jak děti sešity vážně studovaly a ve školce pak řešily, že jim to dala maminka od Leilinky, manžel mi to teď říkal, že je slyšel . Dostaly za úkol pořádně čistit, pročíst s rodiči, myslím, že rodiče mají o zábavu postaráno 🙂
Naše paní učitelka doučuje dva chlapce s dyslexií. Alex paní učitelku miluje. Jeho závěr zní: "Jé, já bych taky chtěl být blbej, abych mohl chodit na doučování." Někdy fakt nevím, zda se mám napřed smát, nebo napřed vychovávat.... 😀 😀 Budu to s ním muset probrat, že tak nesmí mluvit a kluci určitě hloupí nejsou, jen potřebují v něčem více tréninku. Na druhé straně jeho zaujetí školou mě baví 🙂
Radek Ti navrhuje @pupickova, že máš sepsat svoje hlášky z Modrýho koně, prej na tom vyděláš majlant a aji film bude 😀
Děti se rozhodly, že budou spolehlivě bojkovat mou kariéru vyučují na klinice. Včera onemocněl Alex a dnes mi do výuky mediků volali, ať si přijdeme pro Leilu do školky, že má horečku. Nevím, kde ty děti ty radary berou, ale fungují více než s jistotou.....


