Parada. Take bych prisla, kdybych to nemela pres celou republiku.
Ooo, ty musis byt pysna!😻👍
Heli, udělej video, myslím, že nás je tu spousta, co by to chtěla vidět 🙂
Vy jste tady od nás? Jeee, vážně? 😁👍🏻 Jestli se urvu od dětí, prijedu si poslechnout 🤩🤩🤩
Video urcite bude.. Uz se tesim 😊
@leiladelly to je pecka, my bydlíme kousek za Plumlovem 😁
Škoda, že je to druhý konec republiky. Něco takového mi chybí ❤️
@badcici Tak přijedťe, budete-li mít čas.... a chuť 🙂
@pavelkamat Mně také, doufám, že vše klapne, doba je turbulentní...
@leiladelly tak super 👍
Cože? Prostějov? Prostějov u Olomouce? Ja Vás tolik obdivuji a jste takový kousek ode mě??☺️
@2hanah Jééé, to je hezká zpráva 🙂 , děkuji. Ano, Prostějov, kousek od Olomouce 🙂 Přijdete?
@leiladelly To bych hrozně ráda, ale asi mě nepustí, nejsem očkovaná😔 zrovna od Nového roku mám v Prostějově práci🍀
@2hanah Fakt ? A kde budete pracovat?
@leiladelly moc ráda bych Vašeho syna viděla a slyšela na živo, je úžasný 🤩👍🏻 Taky Vás moc rada sleduji a čtu Vase příspěvky. Ted už ale bohužel vím, ze 18.12. mi to nevyjde, nemám hlídání pro děti, přítel nebude doma 😢
@badcici To nevadí.... Já pak dám odkaz na video, holky se ptaly 🙂 A děkuji za hezkou zprávu 🙂
@leiladelly na to se moc těším, děkuji 🍀❤️
Juuuu, jestli nezapomenu, zastavím se. Bydlím 3 minuty odtama. 😃
@lendast 🙂
@leiladelly já tam budu jen dojíždět na kontroly, jsem manažerka úklidové firmy, tak tam od Nového roku budeme uklízet na úřadu práce.
@2hanah Na náměstí Spojenců? Tak to budete blízko mne 🙂

Skoda, ze nejste bliz.. Prijela bych.. ❤