Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
leniczka23
21. čer 2018 Čtené 293x

A jsem ve finále... Předem chci říct, že od začáku testování jsem si říkala, že by bylo fajn, mít minimálně měsíc, byla jsem přsvědčená, že po 14-ti dnech nemůžu čekat uplnej zázrak. Tim spíš vzhledem k mé mega problematické pleti. Ale od začátku.


Už od 12-ti let trpim na atopický ekzem, tvoří se mi hlavně kolem úst, protrpěla jsem si spousty dní, kdy jsem brečela mamce do telefonu, že nejdu do školy, časem, jsem prišla na to, jak na něj, ale vždy musela dbát na kvalitní kosmetiku a i ta nebyla vždy zárukou toho, že mě nebude dráždit. A tak nastal kolotoč hledání a zkoušení. Ustálila jsem se na pár osvědčených druhů kosmetiky a u nich zůstala víeméně až do teď.


Jenže ono to jaksi přestalo stačit. V živote nastalo težké období, rozvod, návrat do práce a já se jednou ráno podívala do zrcadla a málem jsem vrhla .:joy: Pytle pod očima, že by zastavili stoletou vodu, mastná pleť, tmavé kruhy pod očima (na které trpí všechny ženy z matčiny strany).. no a pak jsem si řekla, že takhle teda ne. Začala zkoušet různé přípravky, ale nic tak nějak nebylo to pravé. Potřebovala jsem sjednotit, potřebovala jsem vodu...


O pár měsíců později přišel článek o testování Vichy Minéral 89 booster. Tak čtu a říkám si, sakra to by mohlo být to pravé..napsala, a o pár dní déle už jsem měla zprávu, která začínala: Gratulujeme, byla jsi vybrána...


Juhuuu tak jo. Netrpělivě jsem čekala, až booster dorazí a dočkala se. Líbil se mi na první pohled, skleněná lahvička kde mam jasnej přehled o tom, kolik toho zázraku ještě mam. První aplikace. Juhuu je neparfemovaný. Hmmm booster, gelový booster. Bála jsem se, že než se tohle vsákne,  bude to trvat věčnost. Ale omyl. Moje pleť byla natolik hladová, že se booster vsákl téměř okamžitě, ráno nemusim čekat a můžu téměř ihned nanášet makeup, což je úžasný, protože nesnášim rána a nesnášim čekáni.:blush:

Uběhl týden a já začala pozorovat změny. Pleť se mi začala sjednocovat, přes den byla i po x hodinách krásná, žádné suché fleky s mastnou T zonou a co bylo nejvíc, že můj ekzem zůstal naprosto v klidu. po 10-ti dnech si toho všiml i můj přítel, pořád mi říkal jak mi to sluší a jestli nemam ovulaci (chápej, ovulace=sem fakt neodolatelná:joy:slight_smile: a dokonce i mamina mi říkala,  že vidí rozdíl. Poslední 4 dny, jsem každé ráno stála u zrcadla a pokaždé sem si říkala jen, ty *ole ono to fakt funguje.

Takže závěr po 14 dnech.


Funguje úžasně, je šetrný, jsem sjednocená, vyplnil vrásky (jako moc sem jich neměla samozřejmě:blush:slight_smile:, moje pleť vypadá zdravější a co víc..už 2 dny chodim bez makeupu..tak to sem byla naposled asi ve 14. :joy: Miluju ho a zůstanu u něj.

A jak jsem slibovala, tady foto, před a po. Úplně bez makeupu, obě fotky na stejném míste ve stejný čas. Rozdíl 14 dní. No řekněte samy. I love Vichy Minéral 89 booster

:heart::heart::heart:

#test_mineral89  #recenze

Čti celý článek
leniczka23
8. říj 2017
Krásný nedělní večer frndy..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zobraz celou zprávu
leniczka23
8. říj 2017
Dostali jsme dyni..tak jsme si hrali..:slight_smile:
Zobraz celou zprávu