
84 / 117
má svůj názor a jde si za ním :D
9. říj 2013
parádní 🙂
10. říj 2013
Má recht, co v pyžamu, to je nuda 😀
10. říj 2013
No už také alespoň vidím, že se neumí jen smát od ucha k uchu🙂 Spaní je nejhorší problém u nás doposud. Jinak můžu říct, že mám zlaté děti, jen jakmile dojde na spánek je u nás vše vzhůru nohama.........
10. říj 2013
lenkanovotna1978
autor@michnicka 😀 ale aspoň mě nechají ráno spát. Povídají si spolu a nepiští jako dřív.
10. říj 2013
Pyžamo nechci a spát nepůjdu! 😀