lidka_hipp
autor@edimaxik Rádo se stalo 🙂
18. říj 2015
Moc děkujeme, čajíky potěší a hodí se, zrovna včera jsme ji hipp vařili
18. říj 2015
lidka_hipp
autor@bimmka To jsem ráda, že máte radost 🙂
18. říj 2015
@lidka_hipp a jaky je ted postup?
18. říj 2015
lidka_hipp
autor@edimaxik Pošlete mi v soukromé zprávě svou adresu, prosím.
18. říj 2015
jé,děkuji moc - mám velikou radost i za maličkou
18. říj 2015
jéé já něco vyhrála 🙂 perfektní moc děkuji
18. říj 2015
moc děkujeme 🙂 máme obrovskou radost 🙂
18. říj 2015
taky děkuji a těším se
18. říj 2015
Jeee strašně moooc děkujeme. Čajík se bude moc hodit. Malého často bolí bříško tak mu ho hned uvaříme 😉
18. říj 2015

Je dekuji🙂