lidus2
24. kvě 2010
Focení pod vodou 🙂))) 30.04.2010
Moc pěkné,taky chodíme plavčit a je to super. Kolik je prckovi? A jakým foťákem jste to fotily?
24. kvě 2010
lidus2
autorděkujeme za pochalu 😵 😵
k7ata Matymu je 13měsíců a fotil nás fotograf z plavání...ale možná se to dá zjistit z CD,ale to až bude taťka doma 🙂 kdyžtak dopíšu 😉
24. kvě 2010
moc krásný,chodíme ještě na vanu,takže bazén nás teprve čeká
24. kvě 2010







úžasné fotky!!! 😵