icon
4 / 46
avatar

no sladkej andílek a ty vlasy suprácký :D

29. dub 2010
avatar

super fotka :o)

29. dub 2010
avatar

Krásný vlasáček

8. kvě 2010
avatar

to je mazec🙂

20. srp 2010
avatar
lin18
autor

@lojzina co je mazec? 🙂

20. srp 2010
avatar
lin18
autor

@ivaajirka děkuju...už byl třikrát stříhanej....:D

20. srp 2010
avatar

@lin18 no ze nema chybu,unikat,to jsem jeste nevidela.).

20. srp 2010
avatar
lin18
autor

@lojzina děkuju :D Každý dítě je unikát...a všechny jsou ty nejkrásnější...ten můj ale samozřejmě nejvíc :D:D:D

21. srp 2010
avatar

juuu to je panenka 🙂 nádherný miminko a ty vlásky to je super 😵

6. zář 2010
avatar

joooo tak to je mazec :D

13. bře 2016