icon
9 / 83
avatar

měli jsme podobný a super!!

22. říj 2011
avatar

@lindaaax Mohu se zeptat kde se dá tato kombinéza sehnat?Děkuji

23. říj 2011
avatar

@emma2010 je to next 🙂

23. říj 2011
avatar

Maj i v tescu...

24. říj 2011
avatar

my měli z h&m podobnou, myslím, že jich je dost 🙂

1. lis 2011
avatar

Jůůů, presne tuto ruzovou mame 😉

24. lis 2011