icon
20 / 83
avatar

ty jsou nádherné...:_)

2. lis 2011
avatar

@pistolnice1 jj, jako pro princeznu 🙂

2. lis 2011
avatar

a nevíte, kde se dají sehnat? 🙂 😀

2. lis 2011
avatar

@pistolnice1 bohužel nevím.

2. lis 2011
avatar

Podobné jsem, myslím, viděla na www.mimidekor.cz ;)

20. lis 2011
avatar

ty jsou uzasné

22. lis 2011
avatar

tak ty sou úžasný, budu něco šít pro dcerku, tak že by inspirace ????

3. pro 2012