icon
53 / 83
avatar

jeee to je fajneee odkud to jeee??? :0)))

3. pro 2012
avatar

@kmaty jj, dokonce česká výroba...už jsem to zapomněla, ale pozjišťuji a dám vědět 🙂

3. pro 2012
avatar

@kmaty Trika-jinak.cz

3. pro 2012