icon
14 / 76
Kočárek
avatar

máme stejný jen ho vyrábí Mamas and Papas. Jsem spokojená

13. říj 2011
avatar

můžu se zeptat na značku? Díky 🙂

21. lis 2011
avatar

@okcelok je to Inglesina. Má ji kamarádka a je moc spokojená. Lehký kočárek a velice snadno složitelný i do kufru malého auta.

21. lis 2011
avatar

@lindaaax děkuju,vypadají krásně,juknu na ně! 🙂

22. lis 2011