Chrastítko, uši šustí.
liska01
autorManžel přinesl jednou takový obal z plastu, je to něco mezi ig.pytlíkem a něčím tvrším. Nešustí to tak pěkně jako od Lamaze, ale šustí to. 🙂
19. srp 2015
Manžel přinesl jednou takový obal z plastu, je to něco mezi ig.pytlíkem a něčím tvrším. Nešustí to tak pěkně jako od Lamaze, ale šustí to. 🙂
Ten je krásnej 🙂 prosím co jsi dala do ouška, že šustí?