
1 / 21
maminčinu promoci jsem prospinkal
No my hlídání nemáme a zvládám to horko těžko 🙂 Takže obdivuji a závidím, že to máte za sebou ...
11. črc 2011
louherz
autorto studium hrozně uteče, přijdou státnice a hnedlinko je promoce, to zvládnete, držíme pěsti 🙂
11. črc 2011
Vééélikánský obdiv ... 🙂