icon
5 / 21
avatar

teeeda usmev na tvari hned po porodu.. taky sem ho mela.. 🙂 velka gratulace

9. led 2011
avatar

Velká gratulace maminko :o))))))

9. led 2011
avatar

Nádhera! Gratuluju!

9. led 2011
avatar

Velikááánská gratulace - super fotečka 😵

15. led 2011
avatar

kráásné,gratulace🙂kde ste rodila?v kyjově to neni že?

22. únor 2011
avatar
louherz
autor

@zuzanacetlova jak jste to uhodla, máte pravdu, rodila jsem v Kyjově 🙂

23. únor 2011
avatar

@louherz taky jsem rodila v Kyjově v roku 2008 ale takej pěknej box jsem neměla😀a tu sestru jsi pamatuju ta veětšinou zaskakovala za sestru moji bejvalé gynekoložky v Hodoníně paní Polačikovou🙂

23. únor 2011
avatar
louherz
autor

@zuzanacetlova Ta paní je má tchýně 🙂 porodila si vlastní vnoučátko a k dr Poláčikové chodím taky 🙂

23. únor 2011
avatar
louherz
autor

@zuzanacetlova jo a stím porodním boxem, protekce, no 🙂

23. únor 2011
avatar

jo,jo ona je strašne milená ta sestra mě se vždy líbilo jak říkala každé těhulce Maminko🙂a paní Doktorka Poláčiková je fajn baba,já jsem snou byla velmi spokojená🙂

23. únor 2011
avatar
louherz
autor

@zuzanacetlova a můžem si tykat, ne? .-) jo mám skvělou tchýni a teď se chystám po šestinedělí k dr. na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak to bude bolet auuu. A můžu se zeptat, nechodilas na základkuna Duhu? v Bažuli? A nemáš v Bažuli babičku?

23. únor 2011
avatar

to je krásná fotka! a mamince to tady moc moc sluší 🙂

15. bře 2011
avatar

jj. to uz je daaavno pred 7 mes se presne na tomhle boxiku narodila nase Valinka!! 🙂

29. dub 2011
avatar

Opravdu krásná fotečka .o)) Maminka šťastná...krása...závidím .o(

26. kvě 2011
avatar

wau tak hezčí fotku jsem po porodu neviděla. hodně zdraví

19. lis 2012
avatar
louherz
autor

@ifocka jeej, tak to je to nejlepší co jsem kdy četla 🙂 děkujeme a taky buďte zdraví

19. lis 2012
avatar

jste krásná rodinka, ať jste stále šťastni, snad se nám poštěstí a budeme mít také mimíska

19. lis 2012
avatar
louherz
autor

@ifocka budu vám držet pěstičky aby se to co nejdřív povedlo 🙂

19. lis 2012
avatar

moc děkuji 🙂

19. lis 2012
avatar

krasna fotka a opozdene mooc gratuluji 🙂 mela jsi nastrih ze? boli to hodne, nebo to ani zena nevnima?jsem teprve 3 mesic ale z porodu mam bobky jak hrom 😀

28. pro 2012
avatar
louherz
autor

@gabinka11 děkujeme, no ono po dvou letech to celkem zapomeneš 😀 ano, nástřih byl, ale to vůbec necítíš, bylo pro mě nejhorší z velého porodu šití, ztratila jsem docela hodně krve, (transfuzi mi dali snad až pátý den po porodu)neměla jsem žádný tlak a nepředstavitelně to bolelo, ale fakt děsivě, navíc jsme měla obrovské křeče v nohou, ani jsem nevnímala malého, ale jinak to byl velmi silný zážitek, kontrakce se prodýchaly a bylo to fajn, ale jinak tě strašit nechci 🙂 a asi jsem neměla psát ani tohle 🙂, ale já měla celé těhu ukázkové, žádná nevolnost, nic, tak jsem mylsela, že tak lehce propluju i porodem, no chyba, takže jestli máš nevolnost a blinkáš, tak porod bude úplná maličkost 😀

28. pro 2012
avatar

😀 tak to jsi me potesila 🙂 nee ja vim, u kazdeho je to jinak , takze se ani moc ptat nemusim, protoze ve finale to u me muze byt uplne jinak, ze 🙂 no zvraceni jsem mela asik od 6 do 9tydne.ted je mi uz par dni hej a jsem tak rada 🙂 chodila jsi na nejake predporodni cviceni?

28. pro 2012
avatar
louherz
autor

@gabinka11 právě jak ses dočetla tak tchýně je porodní babka, tak mi řekla, že nemusím na žádné chodit, že mi všechno okolo dýchání a takovou tu přípravu vysvětlí až budu rodit, ale přišlo mi to pozdě, takže co se týká dýchání, tak bych na nějaké kurzy příště chodila a co se týká cvičení, tak jsem chodila jen plavat jinak nic 🙂 a máme celkem aktivního tatínka, takže v šestém měsíci jsme šplhala po Alpách jako kamzík a kvůli našemu hyperaktivnímu psovi jsem byla denodenně na dlouhatánské procházce v lese 🙂

28. pro 2012