
1 / 29
perníčky u prababi
louherz
autorbohužel už nee, ale její syn, náš strejda, který s ní bydlí, je kuchař, takže cukroví od něj nemá chybu 🙂
13. led 2012

bohužel už nee, ale její syn, náš strejda, který s ní bydlí, je kuchař, takže cukroví od něj nemá chybu 🙂
Jé a zázvorky!Prababička peče?Pěkná fotečka!!