Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
Ahoj holky, přišla nám nabídka od banky , protože nám končí fixace.. Nabídli nám úrokovou sazbu na 5 let 4,89% . Je to nabídka od monety. Myslíte, že je reálná šance se někde dostat níž? J8 bych nejradši u monety zůstala. Díky