luciebx
19. únor 2011
A lezeme a stojime 🙂)
luciebx
autordekuji.. no ja cumela kdyz sem ho videla pred par dny na kolinkach a dneska uz tam stal.. a to sme dva tydny dozadu davali postylky niz pac jak sedel tak by vypadl a ted kdyz uz stoji tak sme to museli dat uplne na nejnizsi hihi
19. únor 2011
Je borec.Nase Amuš se učí vylejzat , ale je moc malinká a tak jí to nejde. 🙂
Beníček je abnormálně nadané dítko 🙂
21. únor 2011
šiiiikovnej kráááásnej brouček Luci 🙂 to bere nějak hopem ne? máme na prvosenkách tolik genielních dětí 🙂
22. únor 2011










Malej je proste uzasnej. 🙂