
2 / 67
prvni rodinna fotecka:-) konecne vsichni pohromade
sluší Vám to moc...
9. črc 2010
souhlasím, vypadáš suprově🙂 gratuluji, ať s evám daří🙂
9. črc 2010
a jste rodina 🙂 *-)
9. črc 2010
gratulace cele rodince a hlavne mamince...
9. črc 2010
Luci vypadas uzasne,krasna rodinka jste
9. črc 2010
Moc Vam gratuluji...Maly je krasny
15. črc 2010
krásná rodinka 🙂
22. črc 2010
fakt vypadas bajecne, kdyz te vidim, sla bych hned rodit🙂))
30. črc 2010
jak se rodilo ve vodě???? krásnej chlapeček..pan Beník :0)))
25. lis 2010
luciebx
autorrodilo se uplne nadherne.. mam to cely popsany v popise.. .fakt zadna bolest.. proste krasna.. bych rodila hned.. zadny siti nic... za 2 hodky byl malej venku
26. lis 2010
vypadáš jako bys ani nerodila 🙂