icon
2 / 67
prvni rodinna fotecka:-) konecne vsichni pohromade
avatar

vypadáš jako bys ani nerodila 🙂

9. črc 2010
avatar

sluší Vám to moc...

9. črc 2010
avatar

souhlasím, vypadáš suprově🙂 gratuluji, ať s evám daří🙂

9. črc 2010
avatar

a jste rodina 🙂 *-)

9. črc 2010
avatar

gratulace cele rodince a hlavne mamince...

9. črc 2010
avatar

Luci vypadas uzasne,krasna rodinka jste

9. črc 2010
avatar

Moc Vam gratuluji...Maly je krasny

15. črc 2010
avatar

krásná rodinka 🙂

22. črc 2010
avatar

fakt vypadas bajecne, kdyz te vidim, sla bych hned rodit🙂))

30. črc 2010
avatar

jak se rodilo ve vodě???? krásnej chlapeček..pan Beník :0)))

25. lis 2010
avatar
luciebx
autor

rodilo se uplne nadherne.. mam to cely popsany v popise.. .fakt zadna bolest.. proste krasna.. bych rodila hned.. zadny siti nic... za 2 hodky byl malej venku

26. lis 2010