
6 / 67
chystame se na nase prvni kojenicko
Luci,moc velká gratulace, ten je tak nádherný..🙂
12. črc 2010
jéééjda moc gratuluji k miminku je krásňoučký 🙂
15. črc 2010
tak to je úžasná fotečka 🙂 Beník vypadá jak kdyby měl namalované rtíky
22. črc 2010
tak toto je opravdu nádherná fotečka novorozeňátka 😵 krása 😵
19. led 2011
skříteček maličký krásnýýýý 🙂