icon
11 / 67
kuk tetky:-)
avatar

krásné miminko...

9. črc 2010
avatar

prďolka k zulíbání 😵

9. črc 2010
avatar

Jéé*-)

9. črc 2010
avatar

no proste krasavecek :D

9. črc 2010
avatar

Je nááádherný... a tak drobounký... 🙂 přeju vám jen to nej - ať je malej zdravej jako řípa a roste jako z vody a ať moc nezlobí ani maminku, ani tatínka 😉

14. črc 2010