
11 / 67
kuk tetky:-)
prďolka k zulíbání 😵
9. črc 2010
Jéé*-)
9. črc 2010
no proste krasavecek :D
9. črc 2010
Je nááádherný... a tak drobounký... 🙂 přeju vám jen to nej - ať je malej zdravej jako řípa a roste jako z vody a ať moc nezlobí ani maminku, ani tatínka 😉
14. črc 2010
krásné miminko...