icon
35 / 67
to je ale sranda na tom svete
avatar

lucii je krásnej🙂

5. zář 2010
avatar

To je výborná fotka 🙂. Slaďoučký... 🙂

7. zář 2010
avatar

tak to je super ten výraz 🙂

24. zář 2010
avatar

@ no skvělá fotka! ten výraz...a ty vlásky k tomu 🙂

29. říj 2010