
1 / 19
Nemuzu tomu uverit ze uz mame doma 2letyho klucinu...
jůůů ten už je velikej 🙂
16. črc 2012
velikej a krásnej !!! 🙂
16. črc 2012
krásnej...
16. črc 2012
😀 no moc to triško sluší! 🙂) a co co, přeci nebude furt jak ze škatulky ne? 🙂
a jinak teda... opravdu už velkej kluk. už to není v obličeji žádný miminko... a je to teda velikej fešák!
16. črc 2012
jen pro ty co si rikaji proc ma tak usmudlany triko, pro zmenu tata se snazil o krmeni a vzdy to takhle dopadne.. ale jeho nejoblibenejsi tricko sme fakt sundat nemohli ..😀D