icon
3 / 19
dva Benove.. nas je Benjamin druhy je Benedict
avatar

týý jo ta motorka je super!! 😵

15. črc 2012
avatar
luciebx
autor

jak ma silny kola tak je to na stabilitu jako delany

15. črc 2012
avatar

jj je fakt super...

16. črc 2012
avatar
luciebx
autor

jeste si na ni moc neveri.. pac dosahne na zem na spickach tak na ni nemuze poradne jezdit.. ale to dozenem

16. črc 2012