
8 / 19
mamka nesla hrde dortik..
no ten je teda bohovej! to musel bejt nadšenej!!!!
16. črc 2012
luciebx
autorno ma rad balon tak sem si rekla ze i dort musi byt takovej.. no ze svicek si nebyl moc jistej.. ale jooo nadsenej byl.. koukal.. ztuhnul jako kdyz ho zamrazi kdyz sem ho nesla.. a vsichni zpivali k narozeninam
16. črc 2012
ten je super !!! a Tobě to moc sluší !!! 🙂