icon
avatar
luciebx
2. dub 2012

Na namluvach u sousedu 😀D

avatar

a jak námluvi dopadli ? 🙂

2. dub 2012
avatar
luciebx
autor

nevestinka se nevyjadrila.. ale casu mame jeste dost..

2. dub 2012
avatar

😀 to pobavilo 🙂) a Ben je teda krásnej kluk!!!

2. dub 2012
avatar

To jsou úžasný fotky Lucí. Beník je frajer s velkým F 🙂

3. dub 2012