
58 / 58
brisko 2 tydny po porodu
luciebx
autorno ja cvicivala nez sem byla tehu... ale zadna plocha draha ze me nebyla.. a ted teda necvicim.. a jen se laduju hihi
20. črc 2010

no ja cvicivala nez sem byla tehu... ale zadna plocha draha ze me nebyla.. a ted teda necvicim.. a jen se laduju hihi
klobouk dolů, takové bříško 2 týdny po porodu bych si taky přála 🙂 cvičila jsi?