
4 / 7
V části nalevo je krásně vidět, že je to chlapeček .. pěkný camprlík :-D
lucietka77
autor@vrkocka Ahoj, bylo to v 20. týdnu myslím.. 🙂 Paní doktorka si neodpustila udělat tuto fotečku "pro tatínka" 😀
14. bře 2011
ten muj by byl s takove nadseny,,preje si ho🙂
14. bře 2011
lucietka77
autor@vrkocka 🙂 tak třeba se za chvilku také podaří a poštěstí se fotečka camprlíka 😉! Ještě nevíte, co budete mít?
17. bře 2011
to je suprově vidět...kolikaty je to tyden?