
5 / 7
Mrňousek ..20 cm .. 19.1.2011
super fotečky :o)
7. únor 2011
lucietka77
autor@katie_25 Děkuju 😉
7. únor 2011
já byla na UTZ 17.1., ale fotečku nemám, protože malá byla extrémně divoká :o))
7. únor 2011
lucietka77
autor@katie_25 takže taky čerstvé zážitky.. 🙂 Ten náš malej prcek se taky mlel, že ho nemohli ani poměřit ani zkontrolovat... musela jsem 30 minut chodit po chodbě.. pak se umoudřil a byl víc v klidu 🙂
7. únor 2011
@lucietka77 jj, naše malá taky kolem sebe kopala :o)) sice nás ve chvilce klidu stihli prohlídnout a změřit, ale na fotku to nebylo ..tak snad příště ..jsou to malí čiperové,viď? :o)
7. únor 2011
lucietka77
autor@katie_25 To teda máš pravdu. Člověk se úplně diví kolik mají ty prďoušci energie 🙂
7. únor 2011
@lucietka77 jj, přesně .. ta naše cácorka snad ani nespí :o))
7. únor 2011
No to je úžasné 🙂