icon
17 / 30
Na zimu - Chipolino Perfecta
avatar

krásné barvy 🙂

1. únor 2011
avatar

@fandy ano, přesně, příjemně se na to kouká a a není to takové kýčovité..

1. únor 2011
avatar

Krásný fusaček, odkud to je?

2. únor 2011
avatar

@gabidesign Je to Chipolino Perfecta zimní fusak .. stojí kolem 600,- Kč

2. únor 2011
avatar

@lucietka77 Děkuju, moc se mi líbí, tak se po něm asi mrknu.

2. únor 2011
avatar

@gabidesign tak to jsem ráda, že jsem Ti dala aspoň nějakou inspiraci.. taky ho pak koupím, ale do zimy bude času dost 😉

2. únor 2011