
11 / 30
opravdu výstižný nápis.. stane se jistě realitou :-D
a když já si na triko napíšu opačné vyjádření,bude to někdo respektovat ? 🙂 Luci,raději mu toto body dávej jen přes den. Ve čtyři ráno by ti to nemuselo přijít vtipný 🙂
31. bře 2011
lucietka77
autor@vonkacka 😀 no to ne..
31. bře 2011
To je trefné 😀