
23 / 24
Asi vyhraje :-) Danny Sport 2009
luciina
autorNevyhrál 🙂 máme Verano. Spokojenost jen začal vrzat, ale v pražském provozu to není až tak slyšet 😀
14. zář 2011

Nevyhrál 🙂 máme Verano. Spokojenost jen začal vrzat, ale v pražském provozu to není až tak slyšet 😀
Měli jsme pro Tadeáška, ale začal nám blbnout podvozek :(