luciperka
11. lis 2010
Oblečky nejen pro mimouše
Skoro vše je ke koupi nebo vytvořím velikost, jakou potřebujete 🙂
Ta trička jsou krásná!!! To děláš sama?? No, to je úžasné!!! 🙂
16. bře 2011
moc krásné, kde nebo jaké kupuješ barvy (fixy...?)
16. bře 2012


















































Jééé, to jsem ráda, že jsem našla tohle krásné albíčko 😵. Mohu se zeptat, jestli ty našívané aplikace z rubové strany něčím podkládáte?