icon
26 / 57
důkaz, že jde opravdu o holčičku. Vidíte to všichni???
avatar

No jo, je to Amálka 😀 Gratuluju moc!!! 🙂

30. bře 2010
avatar

Pěkná pipinka :oD

30. bře 2010
avatar

luc náhodou jsem narazila na tvé album ale teda já jsem asi slepá ale já tam vidím pindíka🙂))

31. bře 2010
avatar

taky vidim pindika ☹ 😀
v kterych mistech by se pipinka mela nachazet? treba pindik neni pindik 😀

1. dub 2010