lulinenka16
13. kvě 2017

RECENZE NA POHOTOVOST KYJOV-KATASTROFA!!!!!

v kostce ☹

uz od vcera me nebylo moc dobre a dneska me chytl strasne mocak, paleni a bolest jako pr..e, tak sem se rozhodla, ze pojedu na pohotovost at to neni pak jeste horsi, kdyz mam malou tak nemuzu mit horecku. No dojely sme tam, sestra prijemna jak neco, ze stejne musim pockat tak jak ostatni, ze me nemuzou vzit driv i kdyz kojim, ze to by mohl rict kazdy, ze si mam sednout a cekat, lidi mraky . Po hodine uz tatinovi a Lukasovi dosla trpelivost, protoze to vypadalo, ze si dali prestavkua sly za tou sestrou, ze jako proc me nevezmou prednostne kdyz musim kojit. Uz sme byly rozhodnuti jet pryc, ze se pak vratime, pac sem musela kojit. A setra jim rika, ze tam si ale musim zazvonit, pritom me rekla, ze mam sedet a cekat. No tak sme zazvonily a vzaly me. Doktor uplne mimo, prisel me jak zfetovany nebo tak neco. Furt rikal jako, ctvrt hodiny hledel na klavesnicu a vubec nevedel co mi ma napsat. Pak se teda rozhodl, ze me cosi napise. Rikam a mam to brat radsi pred kojenim nebo az po a on me uplne arogantne rekl, ze to je uplne jedno, ze jsou to antibiotika a ze to mliko tomu decku stejne uz chutnat nebude. Tak sem byla uplne v soku. V lekarne me poradila jeste laktobcily ale moc se na ten recept od doktora netvarila. Doma sem si pak NASTESTI psala se sarkou - kamaradkou a ta me rekla at radsi poradne prostuduju letacek, jestli to opravdu muzu. No na letacku bylo ze po porade s lekarem asi i ano ale na netu bylo ze ne, protoze se to dostava do mlika. takze v zadnem pripade. Nastesti sem si to nevzala, volala sem pediatricce a prej je nejaky prasek ale na lekarsky predpis takze musim pockat do pondeli na knotkovou obvodni , protoze do nemocnice uz nejdu. a to sem jeste zjistila, ze me na recept napsal uplne neco jineho nez do lekarske zpravy . Takze diky panu primari sem mohla prijit o kojeni, zrovna, kdyz nam to tak zacalo jit .takze asi tak, sorry za sloh.Podotykam ze male je dneska 8 dni!!!!