Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
lupefoto
6. bře 2012

Jak na focení dětí?

Jak na to?

Ahoj maminky, souhlasíte se mnou, že se děti nedají naprogramovat, a že vystihnout na fotografiích jejich přirozenost je opravdu tvrdý oříšek? Také je pro vás důležité umět zachytit na fotografiích emoce a osobnost vašeho mrňouska?

Poté, co byly publikovány rozhovory s námi v časopise S dětmi v Praze, na naši e-mailovou adresu začaly chodit dotazy od maminek s prosbou        o radu. Proto jsem se rozhodla blog na našich webových stránkách využít k předávání  zkušeností s fotografováním dětí. Věřím, že vám můžeme pomoci se právě ve focení dětí zlepšit. Ať už tím, že budeme zodpovídat vaše dotazy nebo prozrazením pár fíglů, jak na to.

Těším se na vaše otázky a podněty, které můžete psát přímo do blogu k jednotlivým článkům nebo na naši e-mailovou adresu lupefoto@lupefoto.cz. Na stejnou adresu posílejte své fotografie, o kterých se chcete „pobavit“ (do předmětu, prosím, uveďte slovo „blog“). Některé z vašich fotografií v blogu zveřejníme a i vy, ostatní maminky, budete mít možnost se k nim vyjádřit.

Ptejte se na cokoli, co vás napadne. Na techniku, kterou je vhodné zakoupit, na lokality, kde je fajn fotit, opravdu na cokoli… Věříme, že můžeme pomoci nejen my, ale že i ostatní rodiče rádi přispějí svou troškou do mlýna.

Článek s názvem "jak na to?" v našem blogu najdete zde: http://www.lupefoto.cz/category/blog/

Pokud chcete o této možnosti dát vědět dalším maminkám, prosím, sdílejte zde: www.facebook.com/lupefoto

Lucka