
3 / 11
podívej, už nás zase fotí
Maajo to jsou šikulkové... Zdraví Aní a Barča 😉
1. lis 2010
jůůů, krásní
7. lis 2010
Teda tí sú ale krásní
6. pro 2010
super děťulenky....a Léňa jaké má páčo!!!!to už bude brzo i na culíky:+), To naše ELLI má do culíčků hoooodně daleko..
16. pro 2010
Každej je úplně jinej 🙂. Ale obě děti krásné.
16. pro 2010
bobečci krásní!!!