
1 / 19
maminka chtěla pokojíček oživit stejnými hrošíky, jako jsou na zácloně
to nevadi, nekde se zacit musi 🙂 Taky se na to chystam, ale jeste jsem nevybrala zavesy, nemuzu se rozhodnout asi mezi 10ti latkama 😀
30. led 2012
tak to se to bude holkam "bydlet" 🙂
30. led 2012
urcite bude, kdyz maji takove krasne kralovstvi 🙂
31. led 2012
šikulka maminka 🙂