icon
33 / 54
bude na "zimní boudičce"
avatar

prosím odkdud mate tu kožešinku na brio ? a taky ty vložky na předchazejících fotkach ? Děkuju 🙂

6. říj 2013
avatar
madormi
autor

kožešinku z mimibazaru od natydom zbytek z mimáče od moniky neubert- nojba ...

6. říj 2013