
3 / 54
Bože já tak lituju, že jsem si nekoupila ten černá kočár a mám červený ☹ Protože s touhle barvou něco kombinovat, to je pro mě nadlidský výkon ☹ Moooc pěkné to máš 🙂
28. lis 2012
madormi
autorjá jí pošlu odkaz co chci a ona objendá a ušije 🙂 juknu jaký to mám matroš- je fakt super a stejný jak origoš a juknu jaké mají kombinace 😉
28. lis 2012
Tak máš i fialovej kočár 🙂 krásné
28. lis 2012
madormi
autor@woodka nebo to doladit černou 🙂 http://www.fler.cz/zbozi/nepromokava-sustakovin... ušít černou boudu a nánožník 😉
28. lis 2012
28. lis 2012
madormi
autorhm tak fialová sada( bouda, podložka, obal na madlo, nánožník, ledvinka, rukávník) mi bude k ničemu asi 🙂 hlavně že jsem si jí syslila, ale ten kluk v tom asi nic moc 🙂
30. bře 2014
ta barva je úžasná