icon
35 / 55
avatar

Hmmmmm, Brio.... nejviiiic! .-)

10. srp 2012
avatar
madormi
autor

@xyprincezna to souhlasím, miluju ho 🙂 a tato kombinace kočárů je pro mě ideální- high trek na brusle a do lesa se psem, brio po městě nebo na dlouhé výlety, nuna do auta na krátké přejezdy nebo pak až bude větší a bude převážně chodit 🙂

10. srp 2012
avatar

@madormi mám ho v oku na druhé 😉 moc se mi líbí! zajímalo by mě, jestli jsi narazila na nějaké nedostatky.... ?

10. srp 2012
avatar
madormi
autor

@xyprincezna po pravdě ani na jeden, korbičku jsem nepoužívala, koupila jsem jej až když malá bylo necelých 9 měsíců, ale měla jsem jí doma a i ta mi přijde ideální. ale jinak super skladný super lehký super ovladatelný, prostronný, dlouhá super bouda takže malou krásně kryje, je super

10. srp 2012
avatar

@madormi děkuji! pořád víc a víc u mě vede... ještě mám dotaz, přední kolečka a nájezd na obrubníky apod. třeba s Cameleonem, co teď jezdím je to boj.. drží pěkně stopu?

10. srp 2012
avatar
madormi
autor

@xyprincezna
@xyprincezna není žádný problém s tím, nebo jsem si nevšimla 🙂

10. srp 2012
avatar

já mám s Briem problém :( tak se chci zeptat, zda to někomu dělá taky, nedrží mi opěrka za záda, když se mi dotoho syn opře sjede dolů do lehu, to je asi na reklamaci co?nějak se nemůžu nikoho zeptat, tak ať nejsem potom v krámě za blbku :-/

29. srp 2012
avatar
madormi
autor

@sarusinka to je na reklamaci, malá se opírá o opěrku a žádný problém
, ani se to nehne 😉

29. srp 2012
avatar

tak díky ☹ to je druhá reklamace ohledně opěradla... trochu mě Brio zklamalo...

29. srp 2012
avatar
madormi
autor

@sarusinka to spíš bude smůla na vadný kus ☹ i volvo auto se občas rozbije 🙂

29. srp 2012
avatar

@madormi no to vim, muj otec volva prodava :D ale ja mela poprve v reklamaci, ze se to vzdadu prave rozbilo, utrhlo, ale to mi predtim nedelalo, ze by to sjizdelo.no a oni pry udajne vymenili cely novy ten plastovy panel co tam je, no a od ty doby to dela... ☹

29. srp 2012
avatar
madormi
autor

@sarusinka tak ti tam museli dát nějaký vadný nebo jinak nevím :-/

29. srp 2012
avatar

☹ no kazdopadne diky za radu 🙂

29. srp 2012