icon
37 / 55
měla jsem jen na zahradu, když malá byla mimi a nechtěla bych takový typ kočárku ani za nic
avatar

taky jsem měla na zahradu a hrůza.. šel k popelnicím a vozím si svůj 😀

18. srp 2013
avatar
madormi
autor

@deyana asi tak no 🙂

18. srp 2013
avatar
madormi
autor

@deyana já jej darovala jedné paní za odvoz 🙂

18. srp 2013
avatar

Měla jsem teď půjčenej retro kočár, ale díky bohu za můj casualplay, nechěla bych takovouhle houpací svůru ani zadarmo 🙂

18. srp 2013
avatar
madormi
autor

@tercie děs že? těžký jak kráva, blbě ovladatelný, do auta skoro nedáš :D

18. srp 2013
avatar

@madormi mi povídej, naštěstí jsem do auta nemusela. Chtěla jsem dát fotku, ale nějak záhadně se mi z mobilu ztratily, a že jich tam bylo ☹ Tak jedniná je teď na fb v nejnovějším albu, jak stojí kočáry na chodbě.

18. srp 2013
avatar
madormi
autor

@tercie jj viděla jsem 🙂

18. srp 2013
avatar
19. srp 2013